Steun ons en help Nederland vooruit

zondag 24 september 2017

Politiek café op 9 oktober: Sneek is het nieuwe Amsterdam

Update 9/10: in verband met de presentatie deze week van het regeerakkoord kan Jan Paternotte vanavond helaas niet aanwezig zijn. Vandaag zal de fractie het resultaat bespreken. Hij zal nog wel een inbreng verzorgen dmv een videoboodschap.

 

Wat is de toekomst van Toerisme in onze gemeente? Amsterdam en de Randstad klagen over te veel toeristen maar hier in Súdwest-Fryslân is er nog volop ruimte. Of niet?  Toerisme is een belangrijke groeimarkt in onze gemeente. Maar veel toeristen over de vloer heeft ook negatieve kanten…

Welke rol zal het jaar 2018, het jaar van de Culturele Hoofdstad spelen in de ontwikkeling van Toerisme in onze gemeente? Welke resultaten mogen we verwachten en welke rol moeten wij daar zelf in spelen?

Kom hierover met gastvrouw en D66 lijsttrekker Mirjam Bakker meepraten tijdens het Politiek Cafe van D66 op 9 oktober.

Gasten:

  • Jan Paternotte – 2e kamerlid D66
  • Oeds Westerhof– directeur Legacy Culturele Hoofdstad LF2018

Datum: 9 Oktober

Aanvang: 19.30 (inloop vanaf 19.00)

Locatie: De Walrus, Leeuwenburg 11 in Sneek

 

Beeld: wikipedia